Сайдинг

З ПОВНИМ КАТАЛОГОМ ТОВАРІВ ВИ МОЖЕТЕ ОЗНАЙОМИТИСЯ В НАШОМУ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНІ

З ПОВНИМ КАТАЛОГОМ ТОВАРІВ ВИ МОЖЕТЕ ОЗНАЙОМИТИСЯ В НАШОМУ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНІ

Сайдинг

Металевий сайдинг зарекомендував себе як чудовий якісний облицювальний матеріал за допомогою якого з’являється можливість надати будівлям як новим, так і потребують реставрації, гідний зовнішній вигляд. Цей матеріал широко використовується в будівництві будівель будь-якого призначення, як громадських, так і промислового напрямку (заводські приміщення, склади, термінали). Сталевий сайдинг використовується також при зведенні об’єктів спеціального призначення, в силу таких характеристик, як пожежна безпека, корозійна опірність і стійкість до агресивного впливу: (СТО, камери для фарбування, АЗС та багато інших).
В основі металевого сайдингу лежить листова сталь, оцинкована 0,40-045 мм з різними полімерними покриттями. Кращими покриттями виробники заявляють поліестер, пурал, PVDF. Панелі металосайдингу легкі, різної довжини і ширини, що дозволяє зменшити витрати на їх нарізку і підгонку. На кромці панелей розташовані спеціальні отвори, що сприяють низькому коефіцієнту розширення при змінах температур, а також запобігання скупчування випарів вологи. На торцях передбачені поглиблення, які дають можливість укладання панелей внахлест. Монтаж не вимагає особливих зусиль, кріпиться на металеву або дерев’яну конструкцію. На відміну від вінілових панелей, сталевий стійкий до зміни температурних режимів, проте не володіє такою гнучкістю, як пластикові вироби. У ціні сталевий і алюмінієвий сайдинг мають практично незначну різницю.
Переваги металевого сайдингу:
стійкість до різких змін температур (від -50 до +80 С);
тривалий термін служби;
не схильний до горіння;
стійкість до згубного впливу опадів, сонячних променів, стійкість до впливу лугів, розчинників та інших агресивних рідин;
високі технологічні характеристики:
зручний і простий монтаж в короткі терміни за любої погоди;
при установці металосайдингу можливо використовувати теплоізоляційний матеріал, що істотно знижує фінансові витрати на обігрівання будинку;
надає респектабельний зовнішній вигляд будовою;
екологічно безпечний.
Також пропонуються необхідні комплекти для монтажу і широкий діапазон кольорової палітри виробів за бажанням замовника.
Купити металевий сайдинг в Сумах за прийнятною ценою легко: інтернет-магазин «ДАХЦЕНТР»

Цокольний Сайдинг – універсальний, практичний і надійний матеріал, який дозволяє з мінімальними витратами провести облицювання будь-яких типів будівель. Відмінні естетичні якості матеріалу здатні перетворити зовнішній вигляд Вашого будинку до невпізнання. Цокольный Сайдингне тільки красивий і привабливий зовні, але і витривалий, довговічний і міцний.

Наша компанія реалізує різні види цокольного сайдинга за найбільш конкурентними цінами в місті Суми. Ми є офіційними дилерами найбільших світових виробників будівельних матеріалів.