З ПОВНИМ КАТАЛОГОМ ТОВАРІВ ВИ МОЖЕТЕ ОЗНАЙОМИТИСЯ В НАШОМУ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНІ

Металочерепиця

Фінська компанія, один з лідерів-виробників металовиробів, і конструкцій зі сталі шведського концерну SSAB Ruukki представила українським споживачам новий покрівельний профіль класу люкс Ruukki Armorium.

Цей покрівельний профіль був розроблений спеціально для малоповерхового приватного житлового сектора, але з огляду на специфічних характеристик цілком придатний для більш масштабних проектів і може бути використаний у великих покрівлях. Це обумовлено збільшеною висотою профільної хвилі (80 мм проти стандартної 30 мм), спеціально розробленого загину краю листа, що покращує стійкість конструкції і виділяє її візуально від інших видів металочерепичних профілів.

З ПОВНИМ КАТАЛОГОМ ТОВАРІВ ВИ МОЖЕТЕ ОЗНАЙОМИТИСЯ В НАШОМУ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНІ

Як і раніше, всі профілі, які Ruukki випустила на споживчий ринок, профіль Armorium має відповідність найвищим європейським стандартам якості, засертифікований в Україні.

Головні характеристики профілю Armorium після лабораторних випробувань в фінської лабораторії компанії Ruukki:

збільшена антікорозійна та проти – ультрафіолетова стійкість
підвищена стійкість до перепадів температури
Компанія-виробник дає гарантію на технічні характеристики протягом 50 років, а на естетичні – 20 років

Профіль Armorium доступний українським споживачам в 9 кольорах палітри RR з покриттям Pural® Matt.

metallprofil Металочерепиця – універсальний покрівельний матеріал, що володіє хорошими експлуатаційними характеристиками і відрізняється зовнішньою привабливістю. В силу цих достоїнств її широко використовують в різних сферах будівництва – від обладнання дахи будинків до декоративного оздоблення козирків.

Форма профілю імітує натуральну черепицю, однак у різних виробників параметри профілю злегка розрізняються.

Як і профнастил, металочерепиця для даху виготовляється з сировини провідних світових, російських і західних, виробників. Різниться і якість.

Невисока вартість металочерепиці дозволяє споживачам з різним рівнем доходу придбати для будівництва своєї покрівлі відповідну продукцію, і насолоджуватися її незмінними якостями довгі роки. Адже їй притаманні такі властивості як довговічність, естетичність і практичність.