Металочерепиця

Бітумна черепиця

Цементно-піщана

З ПОВНИМ КАТАЛОГОМ ТОВАРІВ ВИ МОЖЕТЕ ОЗНАЙОМИТИСЯ В НАШОМУ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНІ

З ПОВНИМ КАТАЛОГОМ ТОВАРІВ ВИ МОЖЕТЕ ОЗНАЙОМИТИСЯ В НАШОМУ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНІ

Покрівля одна з основних і головних складових вашого будинку, до вибору якої треба підходити серйозно! На даний момент покрівельний ринок переповнений різними матеріалами, нижче ми розглянемо переваги і недоліки найбільш популярних з них.

Металочерепиця – має низку переваг таких як: легкість, міцність, відносно не дорога вартість, тривалий термін експлуатації, простота монтажу, великий вибір кольорів і форм хвиль. Але є і недоліки, слабка тепло-, звукоізоляція. Яку можна усунути за допомогою утеплювача. Якщо регулярно проводити технічний огляд та усувати недоліки, то металочерепиця може прослужити вам до 50 років.

Бітумна черепиця – є природним ізолятором звуку і додатковою теплоізоляцією. Гнучкий матеріал легко використовувати на складних покрівлях (опуклих, конічних, елементах), має не великий відхід, до 3%, стійка до корозії і не проводить електрику, вкрай ударопрочна (град, камені, гілки не залишать пошкоджень). Варто враховувати, що найчастіше недоліки являють собою зворотною стороною її достоїнств: за тишу і теплоізоляцію доведеться доплатити вартість матеріалів і покрівельних робіт, відносно обмежений термін служби 30-50 років, хоча і не ставитися до легко займистим, але все-таки вона горить.

Натуральна, керамічна та цементно-піщана черепиця, володіє унікальними перевагами щодо інших видів покрівлі, такі як: тривалий термін експлуатації (до 100 років), престиж покрівлі, різноманітність форм, стійкість до перепадів температур і вологості, найкраща шумоізоляція. Але є маленькі недоліки, вартість вище, ніж у металочерепиці або Бітумки, велика маса і крихкість матеріалу.

Повний асортимент покрівельних матеріалів надано у нас в інтернет-магазині: https://dahshop.com.ua