Сайдинг

Профнастил

Блок Хаус

З ПОВНИМ КАТАЛОГОМ ТОВАРІВ ВИ МОЖЕТЕ ОЗНАЙОМИТИСЯ В НАШОМУ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНІ

З ПОВНИМ КАТАЛОГОМ ТОВАРІВ ВИ МОЖЕТЕ ОЗНАЙОМИТИСЯ В НАШОМУ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНІ

Фасади займають важливу роль в сучасному будівництві будівлі. Вони вирішують не тільки проблему естетичного оформлення, але і утеплення будівлі. На сьогодні ринок фасадних виробів широко наповнений різними матеріалами. Ми пропонуємо деякі з них:

  1. Профнастил – профільований лист, виготовлений з оцинкованого металу з полімерним покриттям і без нього. Широкий вибір хвиль і забарвлень, принти під «дерево» і «камінь», дають можливість використовувати цей універсальний матеріал в різних видах будівництва (від декоративної обшивки до легковозводімих будівель).
  2. Сайдинг встановлюють при облицюванні будівлі, надаючи йому незвичайний вид «кантрі». Виконує такі функції як, захист від зовнішніх кліматичних впливів і естетичне оформлення дизайну. Виготовляється з металу і пластика.
  3. Блок-хаус (металевий) – відноситься до нових інноваційним матеріалами. Це якісна імітація циліндричного колоди. Має ряд переваг, екологічність, простота монтажу, звукопоглинальні здатності, додає естетичну красу будівлі за менші гроші, ніж дерево.
  4. Фасадні касети — це вид вентильованого фасаду. Забезпечують чудовий захист будівлі від зовнішніх факторів. Легкі в монтажі і ремонті, надають будівлі строгий і діловий вигляд. Прекрасно поєднуються зі склом і бетоном.
  5. Цокольний сайдинг – вид декоративного оздоблення фасадів та цоколя будівлі. Достовірно імітують камінь і цегла. Надійно захищають поверхню від природних факторів. Не вимагає професійних навичок при монтажі. Довговічні.